Velká Británie zveřejnila první fotky nově narozeného princátka. Jsou naprosto rozkošné!

6. 5. 2018

Britská královská rodina zveřejnila v neděli první oficiální fotografie prince Louise, který se narodil 23. dubna princi Williamovi a jeho manželce Kate Middleton.

Kensington palác zveřejnil dva záběry nejnovějšího člena královské rodiny, které dokumentují jeho první dny na světě. Jedna z nich byla zhotovena 26. dubna, kdy měl princ Louis jen tři dny. Na druhé fotografii je vidět princeznu Charlotte, jak drží v náručí svého spícího novorozeného bratra a líbá ho na čelo. Tato fotografie sourozenců vznikla 2. května, tedy v den třetích narozenin princezny Charlotte.

Pátý v nástupnictví

Autorkou fotografií je jejich matka Kate, která je vyfotila v Kensingtonském paláci. Louisův starší bratr, čtyřletý princ George, na fotografiích není.

Kensingtonský palác uvedl, že William a vévodkyně z Cambridge mají radost z toho, že se o fotografie mohou podělit. Královský pár se chce zároveň veřejnosti poděkovat za všechny zprávy, které od Louisova narození dostal.

Novorozený syn britského prince Williama a vévodkyně z Cambridge dostal jméno Louis Arthur Charles. Je třetím potomkem tohoto královského páru a pátým v nástupnické linii na britský trůn.

Témata: , , , , , ,