V Polsku prodávají pivo s příchutí vaginy. Cena je překvapivě nízká

Foto: instagram.com/synytycz

9. 8. 2018

Všichni milovníci zlatavého moku by měli zpozornět. Naši severní sousedé přišli s novinkou, která by leckomu mohla zachutnat.

Pivovar The Order Of Yoni uvedl na trh pivo s ojedinělou příchutí. Někomu se to nejspíš bude hnusit, ale jistě se najde spousta zákazníků, kterým pivní speciál s příchutí vaginy přijde vhod.

Autoři projektu přizvali k výrobě piva několik modelek. Sexy krásky nejenže nápoj propagují, ale jsou dokonce jeho součástí. Z jejich vaginy byly totiž odebrány bakterie, které se následně smíchaly s nápojem.

Jeszcze nie pojawiło się w sprzedaży, a już budzi kontrowersje 🙊🙈🙉 ! Już od dziś u nas macie okazję kupić i spróbować 4 piwa, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem 🍻👱‍♀️ 🍻👧 🍻🍾🍻🥂 . . . "Pierwsze w historii i jedyne na świecie wytrawne piwo szampańskie warzone przy użyciu waginalnych bakterii kwasu mlekowego dwóch przepięknych modelek Pauliny i Moniki . . . @orderofyoni . . . 🍻👧🍾 BOTTLED LUST wytrawne piwo o aromacie muscatu z oszałamiajacą Pauliną Aleksandrą . 🍻 alkohol 8 % . 🍻 plato 18 . 🍻 sugerowana temperatura serwowania 6-9°C . . . 🍻👱‍♀️🍾 BOTTLED PASSION klasyczny biere de champagne z ponętną Moniką . 🍻 alkohol 8 % . 🍻 plato 18 . 🍻 sugerowana temperatura serwowania 6-9°C . Dla osób, które nie są zwolennikami ekstremalnych eksperymentów mamy piwo szampańskie zakwaszaszane bez udziału bakterii Lactobacillus pochodzących z waginy . . . 🆕️ TASTE OF VICTORY 🍻🏆🥂 ! . . "Dla zwycięzców, by nie musieli wybierać, tylko mogli sięgnąć po dwa najlepsze trunki w jednym . Piwo typu win-win, zamykające w butelce wyselekcjonowany słód i chmiel oraz sprowadzone z Francji droższe szampańskie . . . 🍻🥂 TASTE OF VICTORY z aromatem muscatu . 🍻🥂 TASTE OF VICTORY z aromatem szampana . 🍻 alkohol 8 % . 🍻 plato 18 . 🍻 sugerowana temperatura serwowania 6-9°C . Z A P R A S Z A M Y 🍻🥂👧🍾👱‍♀️🥂🍻 ! BROWAR POD NOSEM , OS. JANA III SOBIESKIEGO 30F , 60-688 POZNAŃ . . . . 🍻🍻🍻🍻🍻🍻🍻🍻🍻🍻🍻🍻🍻🍻🍻🍻🍻 #BROWARpodNOSEM 🍻👃😁 #sklepzpiwem #orderofyoni #tasteofvictory #piwoszampańskie #bieredechampagne #vaginalbeer #bottledlust #bottledpassion #nowość #browarrzemieślniczy #piworzemieślnicze #piwo #browar #beer #craftbeer #instabeer #beerstagram #beerporn #polishbeer #polskiepiwo #piwokraftowe #piworegionalne #piątkowo #sklepzpiwemrzemieslniczym #ptkwo #osiedlesobieskiego #kampusmorasko #POZnan* 🐐🐐

Příspěvek sdílený Browar Pod Nosem (@browarpodnosem),

Zástupci pivovaru ujišťují, že nápoj je ze zdravotního i hygienického hlediska zcela nezávadné. Výroba prý probíhala za asistence gynekologů a všechny ženy byly před procesem důkladně vyšetřeny.

„Tajemství piva se skrývá ve vagině. Za použití moderní mikrobiologie izolujeme, prozkoumáme a připravíme laktobacily z vaginy jedinečné ženy. Díky bakterii se ženská grácie a půvab přenesou do piva i jiných produktů, jejichž konzumaci promění v tanec s bohyní,“ uvádí pivovar na svých webových stránkách.

První várka speciálních vaginálních piv se objevila v jedné hospodě ve městě Katow. Za půl litru nápoje v designové obalu zákazníci zaplatí v přepočtu asi 150 korun.